Заява Івано-Франківської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» щодо висунення Марусі Звіробій-Біленької на довиборах у Верховну Раду по 87 ОВО

29 січня Політична партія «Європейська Солідарність» висунула ветеранку та волонтерку Марусю Звіробій-Біленьку кандидаткою на довиборах в Раду в окрузі №87 з центром у місті Надвірна.

Ще до офіційного повідомлення про балотування Марусі Звіробій політичні опоненти розпочали брудну інформаційну кампанію, намагаючись дискредитувати команду «Європейської Солідарності» та Марусю Звіробій. Це чітко демонструє, що саме її олігархи вважають своєю головною загрозою на цих виборах. Використовуючи фейкові акаунти у соціальних мережах, вони виливають бруд на Марусю Звіробій. Дарма – до таких, як вона, бруд не пристає.

Маруся Звіробій – патріотка і державниця, яку боїться «русскій мір» і «зелена» влада. Впевнені, що демократичним силам варто об’єднатися навколо кандидатури Марусі Звіробій та «Європейської Солідарності» як основної опозиційної сили у боротьбі проти відомого кандидата від Зеленського – Коломойського.

Тому закликаємо усі українські демократичні партії підтримати Марусю Звіробій на довиборах у 87 виборчому окрузі.

Ми, команда «Європейської Солідарності» Прикарпаття, докладемо усіх зусиль, щоб Верховна Рада поповнилася ще одним сильним політиком, спроможним відстоювати український національний інтерес. Маруся Звіробій захищала незалежність України на фронті, вона продовжить захищати її і в українському парламенті.

Давайте не розпорошувати голоси виборців, давайте разом протистояти владі дилетантів та олігархам, давайте разом будувати Україну.