Харківські депутати організували на Луганщині зустрічі із автором книги «Справа Василя Стуса» Вахтангом Кіпіані

На Луганщині відбулися творчі зустрічі з Вахтангом Кіпіані, автором книги «Справа Василя Стуса». Ініціаторами проекту виступили голова фракції «Європейська Солідарність» у Харківській міській раді Олег Абрамичев та голова фракції в облраді Олександр Скорик разом з українським митцем Сергієм Жаданом.

«Я вважаю, що це дуже важливе питання – популяризувати цю книгу. Бо саме вона показує, як радянська влада боролася з українськими поетами. Важливість таких зустрічей, а також важливість саме цієї книги в даний час вважаю надвисокою, тому що саме зараз відбуваються процеси судові для того, щоб заборонити книгу і її повне розповсюдження», – коментує Олег Абрамичев.

Фото – Луганська обласна універсальна наукова бібліотека

На кожній зустрічі було присутньо близько 40 людей, і відбувалися вони в Нещеретовому, Сватовому, Сєвєродонецьку, Старобільську, Білокуракиному. Кожна зустріч розпочиналася з віддання шани воїнам Збройних Сил України та батальйону «Айдар».

«Деякі імена досі невідомі. Поруч – поховання польських офіцерів. Історія дивовижним чином відлунює і рухається вперед», – зауважує Сергій Жадан.

Фото – Луганська обласна універсальна наукова бібліотека

Нагадуємо, що 19 лютого у Київському апеляційному суді відбудеться продовження слухання за скаргою Віктора Медведчука проти книги Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса». Медведчук намагається вилучити з книги інформацію про згадування його участі у справі Василя Стуса в якості адвоката, досі тривають, але незважаючи на це книга стала бестселером.