Конфлікти всередині Міноборони неприпустимі і послаблюють обороноздатність країни – Михайло Забродський

Влада Зеленського несе відповідальність за конфлікти між керівниками оборонного відомства. Про це заявив генерал-лейтенант, Герой України, народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Михайло Забродський в ефірі ток-шоу «Свобода слова на ICTV», коментуючі судові позови генералів Збройних сил України проти міністра оборони Тарана.

«Сумні новини, які надходять стосовно певних подій в керівництві ЗСУ і Міністерства оборони, ніяк не можуть бути обнадійливими. Дивно, що до цього питання звернулися саме зараз, тому що більшість історій там почалася декілька місяців тому», – сказав він.

«Якщо в умовах мирного часу це питання можна якось згладжувати за рахунок особистих якостей людей, які знаходяться на цих посадах, то в умовах військового конфлікту ніяк не можна припускати будь-якого неприхованого конфлікту між керівництвом Міністерства оборони та керівництвом Генштабу», – додав він.

«Залагодження і вирішення цього конфлікту — це системні зміни до закону про національну безпеку, де функції будуть не просто розписані і розділені, а чітко визначені, щоб жодним чином не перетиналися», – сказав народний депутат.