Порошенко висловив співчуття близьким режисера Сергія Проскурні: він вчив нас любити національне мистецтво

Надійшла печальна новина. Перестало битися серце талановитого режисера і продюсера, щирого українського патріота Сергія Проскурні.

Він був яскравою мистецькою зіркою, подарував нам безліч новаторських і креативних проектів, про які говорили і сперечалися, але які нікого не залишали байдужими. Своїм життям і творчістю він вчив нас любити наше національне мистецтво у всіх його формах – і давніх, і сьогочасних. Особливою мрією і працею всього його життя було оновлення спадщини і постаті Тараса Шевченка. Подяка і шана йому за все зроблене!

Із Сергієм Проскурнею нас пов’язувала людська приязнь і плідна співпраця. Він, як ніхто інший, розумів дух події, вмів побачити її з високої історичної перспективи і принести нове в усталений державний ритуал. Він був постановником парадів до Дня Незалежності, заходів, присвячених героям Небесної Сотні, Дня Пам’яті та Примирення, Євробачення, долучався до організації заходів, присвячених наданню Томосу та становленню Православної Церкви України, 75-их роковин трагедії у Бабиному Яру. Всі ці події надовго залишаться у вдячній пам’яті глядачів і учасників.

Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким Сергія Владиславовича. Ми з Мариною поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи.

Вічна пам’ять великому таланту і світлій людині!