У Херсоні депутати від «Європейської Солідарності» вимагають від СБУ перевірити інформацію щодо громадянства РФ радника міського голови

Депутати з фракції «Європейська Солідарність» Херсонської міської ради звернулися із запитом до Управління Служби безпеки України в Херсонській області з вимогою перевірити опубліковану в ЗМІ інформацію щодо російського громадянства радника-консультанта міського голови Бориса Вейшторта.

Представники «Європейської Солідарності» наголошують, що Херсонська область є прикордонною з окупованим Росією Кримом і має стратегічне значення в контексті національної безпеки. Тож призначення особи, яка є громадянином країни-агресора, на посаду в органах місцевого самоврядування є неприпустимим.

Депутатка міськради Погомій Оксана підкреслила, що Служба безпеки має обов’язково відреагувати на публікацію такої інформації.

«У публікаціях щодо Вейшторта, які з’явилися у ЗМІ, викладені дуже серйозні факти. На це не можна не відреагувати. І ми хочемо отримати офіційну відповідь про наявність у людини російського паспорту, який він отримав від окупаційної влади. Є й інші факти щодо Вейшторта, з приводу яких ми хочемо отримати офіційну відповідь», – прокоментувала вона журналістам видання «Depo. Херсон».