Іванна Климпуш-Цинцадзе: українська атомна енергетика занепадає, а влада купує російський струм

Влада Зеленського однією рукою начебто бореться з інформаціним впливом Крмеля, іншою – торгує національними інтересами України. Про це з трибуни парламенту заявила народний депутат з фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«В той час, як українська атомна енергетика занепадає, Україна активно включається в спонсорування держави – агресора, закуповуючи в неї електроенергію. А Білоруська АЕС змогла вийти на свою повну потужність тільки завдяки поставкам електроенергії з України», – зауважила Климпуш-Цинцадзе.

«Енергетична незалежність від Росії була здобутком уряду і тої команди, в якій я мала честь працювати в 2014-2019 році. А це досягнення зараз, на жаль, цинічно руйнується. І воно руйнується під прикриттям начебто думки про людей, про тарифи і їх зниження. Нам минулого року таки вдалося зупинити спроби, які лобіювали пополічники Коломойського, але цього разу ненажерливі олігархи таки перемогли», – зазначає депутатка.

«Я хочу, щоб ні в кого з українських громадян не було ілюзій, на чию користь цей імпорт електроенергії з РФ. Вигодонабувачі цієї оборудки точно не українські громадяни. А це кліка олігархічна, яка буде використовувати цю дешеву електроенергію на своїх промислових підприємствах», – наголошує Климпуш-Цинцадзе.

«Влада зраджує не тільки нас, українців, а й наших близьких стратегічних партнерів литовців, які вважають білоруську АЕС загрозою для своєї національної безпеки. Влада знищує як нашу національну безпеку, так і міжнародну єдність на підтримку України. А потім буде питати у Байдена, чому ми досі не в НАТО і вимагати справедливості від ЕС щодо поставок вакцини», – резюмує Іванна Климпуш-Цинцадзе.