Фракція «ЄС» у Тернопільській облраді закликає припинити імпорт електроенергії з Росії

Сесія Тернопільської обласної ради ухвалила звернення до вищого керівництва країни щодо припинення імпорту електроенергії з Росії. Ініціатором цього звернення виступила фракція «Європейська Солідарність» в обласній раді.

«Позиція нашої команди залишається незмінною – імпорт російської електроенергії, газу чи будь-чого іншого з країни-агресора – це зрада України та її державних інтересів. Не можна торгувати з російським окупантом, посилювати його економіку і за наші гроші вбивати наших воїнів на Сході нашої держави», – наголосив керівник фракції «ЄС» у Тернопільській облраді, голова Тернопільської територіальної організації партії Степан Барна.

«Ми звертаємося до секретаря РНБО: негайно припиніть імпорт російської електроенергії, негайно припиніть імпорт білоруської електроенергії. Негайно введіть санкції щодо цього. Законопроект у Верховній Раді. Імпорт електроенергії з Росії – це пряма загроза енергетичній безпеці та незалежності країни», – акцентував депутат Тернопільської облради від «ЄС» Тарас Юрик.

Нагадуємо, що фракції «Європейської Солідарності» у 239 місцевих радах ініціювали позачергові засідання щодо забезпечення українців додатковими коштами на субсидії на комунальні послуги, у зв’язку зі значним підвищенням тарифів і скасуванням пільг на електроенергію.