Володимир Ар’єв: команда Порошенка заборонила російські канали та соцмережі, потрібно продовжувати боротьбу з пропагандою Кремля

Спільне завдання демократичного табору – захищати Україну в інформаційній війні Кремля і протистояти його агентам всередині держави. Про це сказав народний депутат від «Європейської Солідарності» Володимир Ар’єв наголосив з трибуни парламенту.

«Кажуть, в політиці часто буває коротка пам`ять, то треба її трохи освіжити. Зокрема, освіжити пам`ять щодо того, хто розпочав війну в 2014-му році. Це була «Партія регіонів» і ті, хто був навколо Януковича. Частина з цих людей сьогодні сидять в цій залі, ще частина з «Партії регіонів» літають в Москву до агресора. Сьогодні вони говорять, що хтось там винен у війні. Ви привели російських найманців на Донбас. Ви і ваші люди сприяли анексії і окупації Криму і частини Донбасу. Ви фінансували тероризм. Ви сьогодні фінансуєте московських пропагандистів в Україні», – наголосив народний депутат.

«Треба боротися з пропагандистами. Не з журналістами, а саме з пропагандистами. Інша справа, що треба було починати, напевне, з того, що відповідно до закону України чітко довести терористичну діяльність тих людей, які стоять за пропагандистськими московськими «інформаційними помийками», – акцентував Володимир Ар’єв.

«І ті, хто сьогодні захищає ці «інформаційні помийки», повинні були нести, перш за все, юридичну відповідальність. Але нічого, будемо боротися», – заявив представник «Європейської Солідарності».

«Ми почали з того, що закрили російське телебачення і російські соцмережі. Ми зробили все для того, щоб дати основу для запровадження інших санкцій. Але московська колона, яка сьогодні сидить тут, піднімає голову, і тому наше спільне завдання – обрубати цій гідрі усі щупальця, тому що вони знищують Україну. І ми дамо їм відсіч», – застеріг народний депутат.