«Європейська Солідарність» продовжує співпрацю з професійної підготовки партійних активістів із Національним демократичним інститутом

«Європейська Солідарність» продовжує роботу з професійної підготовки партійних активістів спільно з американськими колегами з Національного демократичного інституту. В рамках співпраці 4 лютого відбулась онлайн-зустріч представників «ЄС» і НДІ.

У зустрічі взяли участь народні депутати фракції «Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар, Марія Іонова і Ростислав Павленко, а також депутат Київської міськради фракції «ЄС» Сергій Таран.

Під час обговорення американські партнери поділились досвідом у розвитку регіональних партійних осередків, роботі партії під час виборів та у міжвиборчий період.

«Європейська Солідарність» планує продовження співпраці із Національним демократичним інститутом і очікує на подальші проекти та обговорення щодо роботи партії у міжвиборчий період, організації ефективної роботи партійних осередків на місцях, налагодження ефективної комунікації з виборцями, розвитку інформаційних технологій.