Ірина Геращенко: Зеленський може тішитися, що імпічмент неможливий, але його підтримка стрімко падає

Оголошуючи імпічмент Зеленському, який законодавчо неможливий, ОПЗЖ просто прагне підігріти інтерес своїх виборців. Про це сказала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко в коментарі телеканалу «Прямий». 

«В законний спосіб ніякий імпічмент президенту сьогодні неможливий. Очевидно, що ОПЗЖ хаотично шукає як залишатися в інформаційному просторі. Вони підшукують різні ініціативи для свого виборця, аби бути помітним. Все ці заяви про імпічмент – це емоційний шум», – підкреслила політик.  

Ірина Геращенко наголосила, що суспільство почало реально оцінювати діяльність президента Зеленського, тому його рейтинг стрімко падає.

«Сьогодні варто говорити не стільки про законодавчий імпічмент. Для будь-якого президента важлива підтримка суспільства, особливо для Зеленського, який звик до аплодисментів і до софітів. Проте сьогодні ми бачимо стрімке падіння рейтингу Зеленського. Він втрачає 10 відсотків за місяць, зокрема з грудня по січень. Це ще не прийшли платіжки, які люди отримають в лютому. Також ще не всіх економічно наздогнав черговий локдаун», – акцентувала народна депутатка.

«Стрімке падіння рейтингу, де сакралізація цієї команди, яка пройшла на надіях суспільства, що такий собі не системний політик все тут зруйнує і побудує рай на землі, все це і б’є по його суспільній легітимності», – додала вона.

«Якщо згадати інавгурацію Зеленського, яка була такою веселою, з емоціями, з радістю, коли він говорив, як він все розпускає, всіх виганяє, всіх звільняє через низькій рівень підтримки, тому що парламенту не довіряють, уряду не довіряють. Що ж відбувається зараз? Згідно соціології нинішній парламент має рівень підтримки менше, ніж попередній. Хоча всі олігархічні канали лояльні до цієї влади, бо вони і привели цю владу. Складно сьогодні знайти прихильників уряду Шмигаля-Зеленського», – зазначила народна депутатка.

«Зеленський може тішитися, що імпічмент неможливий, але його легітимність, його підтримка стрімко падає. Все це матиме руйнівні наслідки для його команди», – резюмувала Ірина Геращенко.