Княжицький закликає керівництво парламенту внести до порядку денного законопроект, що забезпечить прозорість власності і фінансування ЗМІ

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький звернувся до голови Верховної Ради із закликом винести на розгляд парламенту законопроект 2072 про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» щодо удосконалення механізмів забезпечення прозорості власності та фінансування аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації. Про це народний депутат повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Звернувся до голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з проханням якнайшвидше винести у сесійну залу наш з колегами від «Європейська Солідарність» законопроект щодо прозорості фінансування телерадіокомпаній», – написав він.

Микола Княжицький наголошує, що проект закону є актуальним «в умовах агресивної гібридної та збройної війни на Сході України, яку веде проти нас Росія вже багато років».

«Використання засобів масової інформації для боротьби з Україною під прикриттям свободи слова є неприпустимим. Суспільство має чіткий запит на інформацію про те, хто фінансує медіа, а відтак  і має вплив на редакційну політику», – йдеться у зверненні.

Нагадуємо, що проект закону був зареєстрований 5 вересня 2019 року і вже пройшов всі необхідні погодження на рівні комітету, тому може бути винесений до розгляду в сесійній залі. Утім, монобільшість не вносить його до порядку денного.