Депутати «Європейської Солідарності» продовжують онлайн навчання і обмін досвідом

Вебінар  “Депутатська діяльність під час проведення пленарних засідань сесії ради”, що був організований Партією за сприяння Міжнародного республіканського інституту (IRI), відбувся 5 лютого для депутатів місцевих рад.

Такий навчальний онлайн-захід був присвячений методам і інструментам організації ефективної діяльності місцевого депутата під час роботи сесій ради.На початку вебінару досвідом своєї депутатської діяльності поділилась з учасниками депутатка Волинської обласної ради Юлія Вусенко: 

«Для діючого депутата важливим є елемент розуміння можливостей впливу на порядок денний пленарних засідань ради. Адже момент повноцінного служіння громаді варто використовувати відповідально та наповну, задіюючи усі інструменти. Серед таких інструментів – проекти рішень, що ініційовані депутатом із найважливіших та найнагальніших питань життєдіяльності громади. Це дозволить змінювати свої міста і країну вцілому. Вміти використовувати такі механізми – означає бути успішним обранцем громади».

Спікери від IRI Олександр Солонтай та Тетяна Сабліна підготували грунтовні презентації про участь депутата в формуванні порядку денного пленарних засідань сесій ради, в розробці проектів рішень, обговоренні проектів та питань порядку денного, про використання можливостей депутатської фракції для відстоювання, прийняття та виконання потрібних для громади рішень ради та про інші актуальні питання діяльності депутата.

Під час інтерактивної сесії депутати ЄС  отримали змістовні відповіді на всі запитання щодо депутатського інструментарію під час роботи в радах.

Наприкінці вебінару, зазначивши актуальність його змісту, організатори та учасники домовились про продовження навчання за цією тематикою наступного тижня.