Ірина Геращенко: щотижня Україна втрачає на війні героїв, а влада називає це «поодинокими випадками»

Внаслідок так званого «розведення військ» на лінії зіткнення знову утворилася сіра зона, куди безперешкодно заходять диверсійно-розвідувальні групи ворога і встановлюють вибухові пристрої. Про це пише на своїй сторінці у мережі Facebook співголова фракції «Європейська Солідарність», Уповноважена Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях (2014—2019) Ірина Геращенко.

«ДРГ встановлюють закладки і міни, й ми нерідко несемо втрати саме в місцях розведення. Українська Армія заплатила надто високу ціну, аби ліквідувати так звані сірі зони, крок за кроком звільнюючи нашу землю», – зазначає співголова фракції.

«За часів президенства Зеленського ми тільки відходили вглиб. Сьогодні знову втрати на фронті. Пишуть, що в одного загиблого воїна тільки вчора народився син. Це неможливо спокійно сприймати», – пише Геращенко.

«Придворні писаки знову напишуть, що ніякого зриву перемир’я немає і мова йде про поодинокі порушення, що все ок? Щотижня Україна втрачає героїв. І це найбільший цинізм – називати їхні смерті «поодинокими випадками» тільки тому, що їх вбили зі стрілковоі зброї чи мінами, а не «Градами», – переконана Геращенко.

На її переконання, нинішня влада всі ці тижні і місяці фактично виправдовувала вбивства, «заколисуючи світ заявами, що на Донбасі все добре, замість кричати про кожне порушення тиші, кожного загиблого і пораненого, змушуючи Росію відповідати».

«Вічная пам’ять загиблим Героям. РФ і контрольовані нею бойовики мають відповісти за всі свої злочини», – наголошує Ірина Геращенко.