10 лютого 2021 року відбудеться чергове навчання депутатів місцевих рад

Запрошуємо до участі  в другій частині онлайн-вебінару Міжнародного республіканського інституту (IRI) за темою “Депутатська діяльність під час проведення пленарних засідань сесії ради”, що відбудеться  10 лютого 2021 року, з 16.00 до 17.30 (платформа ZOOM).

Під час вебінару йтиметься про використання можливостей депутатської фракції для відстоювання прийняття та виконання потрібних для громади рішень ради;  оперативне інформування виборців через ЗМІ про перебіг чергової сесії та прийняті радою рішення;  депутатський контроль за проходженням сесій, розглядом та втіленням проектів, рішень та ін.

Для участі в цьому онлайн-вебінарі та в наступних навчальних заходах з організації депутатської діяльності необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1OdJ8ihJNlxD974oI-T2ef-Dj2xqH3mCZYgymYFN9pvY/edit

Депутати та депутатки, що заповнили реєстраційну форму раніше та брали участь у попередніх навчальних заходах, отримають посилання до участі в згаданому онлайн-вебінарі на свої електронні скриньки.

У випадку запитань, просимо звертатися до координаторки заходів з політичної освіти Секретаріату Партії Шевченко Наталії за тел. +380504419373 або на скриньку solidarnist.international@gmail.com