У Запорізькій області «Європейська Солідарність» домоглася виділення коштів на допомогу молодшому медичному персоналу

Фракція «Європейська Солідарність» в Енергодарській міській раді домоглася виділення коштів на виплату допомоги працівникам медзакладів, які працюють з хворими на ковід, але які не мають вищої медичної освіти. Мова йде про санітарок, санітарів, сестер-господинь.

Відповідні правки депутати ЄС внесли до проекту рішення «Виплата одноразової грошової допомоги медичному персоналу у разі захворювання на COVID-19», яке розглядалось на черговій сесії Енергодарської міської ради.

«Проєктом рішення передбачалось надання допомоги тільки медичному персоналу медзакладів міста, а це тільки працівники з медичною освітою. Фракцією «Європейська Солідарність» запропоновано зміни до редакції проєкту рішення у зв’язку з тим, що працівники медзакладів, які виконують роботу у відділеннях санітарок, сестер-господинь та інших не мають медичної освіти, а потенційно можуть або перехворіли на COVID-19. Рішення прийнято зі змінами», – коментує депутат Енергодарської міської ради Олексій Мельничук.

Таким чином, за наявності позитивного ПЛР тесту працівники медзакладів отримають допомогу у розмірі 10 або 5 тисяч гривень, в залежності від тяжкості перебігу хвороби.