Михайло Бондар закликав Зеленського звільнити речника української делегації в ТКГ Арестовича за неприпустимі висловлювання на адресу ЗСУ

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність», учасник війни, доброволець Михайло Бондар закликає президента Зеленського та керівника його Офісу Єрмака звільнити з української делегації у ТКГ Олексія Арестовича. Як відомо, Арестович в ефірі телеканалу ICTV принижував українську армію та робив сексистські заяви.

«Арестович на одному з каналів почав висловлюватися, що наші солдати плачуться в тряпочку депутатам, які приїжджають на передову, скаржаться, як це все погано. Арестович, який називає себе так званим офіцером, який прийшов на фронт воювати у 2018-му році, коли початок війни був у 2014-му. Коли підрозділи потребували офіцерів, щоб очолили їх і професійно могли віддавати накази. Арестович тоді не зміг піти, десь відсидівся і зараз пробує коментувати, як хлопці там плачуться», – сказав він.

«В 2014-му році прямо з Майдану ми разом з побратимами пішли – хто в чому був, видали нам напівіржаві автомати, і так ми поїхали захищати батьківщину в Слов’янськ, Дебальцеве та інші міста», – нагадав народний депутат.

Він зазначив, що його бойові побратими висловлюють обурення версією подій на фронті, які озвучує Арестович.

Михайло Бондар також підкреслив, що сексистські висловлювання Арестовича по відношенню до жінок-депутаток є неприпустимими і негідними честі офіцера.

«Хочу звернутися до представників Банкової Зеленського і Єрмака – виженіть ви того Арестовича, візьміть хоч за одну людину відповідальність на себе. Це не офіцер. Це людина, яка не має честі. І про військову честь весь день телефонують до мене військовослужбовці з передової. Вони чекають його, щоб він приїхав туди, і вони йому розкажуть як «плачуться» там», – сказав він.

«Чекаю на відповідь, Зеленський, Єрмак», – резюмував Михайло Бондар.