Ірина Геращенко: для рідних Небесної Сотні дуже болить відсутність вироків

«Європейська Солідарність» підтримує законопроект про заочне покарання тих, хто розстрілював Героїв Небесної Сотні. Про це пише у Facebook співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

«Важлива і важка зустріч з родинами Небесної Сотні. Від імені фракції «Європейська Солідарність» обговорила проблеми верховенства права в розслідуванні вбивст на Майдані, увіковічення пам’яті загиблих і справедливого правосуддя щодо причетних до вбивств, соціального захисту родин Героїв Революції Гідності», – повідомила Геращенко.

«Для рідних Небесної Сотні дуже болить зволікання розслідування, відсутність вироків, несправедливість. Наша політична сила вважає, що непокаране зло породжує безкарність. Ми послідовно підтримуємо законопроєкт про заочне покарання, враховуючи, що апологети режиму Януковича, ті, хто брали участь в розстрілах на Майдані, втекли в Москву», – наголошує співголова фракції.

«Вважаю помилкою передачу на вимогу Путіна беркутівців, причетних до вбивст, коли справа вже слухалися в суді і до вироку залишалося пару місяців», – резюмує Ірина Геращенко.