Артур Герасимов: Зеленський обіцяв у разі загострення повернути війська на позиції – то нехай повертає

Фракція «Європейської Солідарності» підтримує державницькі рішення влади, зокрама, щодо санкцій проти Медведчука. Про це співголова фракції «Європейської Солідарності» Артур Герасимов наголосив в ефірі телеканалу ICTV.

«Кримінальні справи проти Медведчука є. І відкриті вони були за Порошенка. У мене питання, чому вони вже два роки лежать під сукном? Це дуже велике питання»,- зауважив політик.

«Але я б хотів сказати, що ми повністю підтримуємо ці рішення — нарешті у Зеленського в очах пропало розуміння, що у Путіна є мир в очах, що треба просто перестати стріляти. Ми всі ці історії пам’ятаємо. Але не так сталося, як гадалося. І коли ми говоримо про відповідь, і тут якраз ми маємо бути єдині, тому що це захист нашої держави»,- наголосив представник «Європейської Солідарності».

Артур Герасимов зауважив, що дати адекватну відповідь країні – агресору може лише сильна армія, яка може стріляти у відповідь.

«Рецепти дуже прості, як відповідати не Пєскову, а як відповідати країні-агресору. Перше — це наша армія. Перестаньте їм не платити премії за вогонь у відповідь. Поверніть розвідку дронами. Поверніть контрснайперські групи на передову. Всі пам’ятаємо і заяви Зеленського, що якщо в зонах відведення буде стрілянина і загибель людей, то війська повернуться. Повертайте війська! Не втрачайте рідну землю», – звернувся Артур Герасимов.