Запорізькі партійці допомогли з протезуванням ветерану АТО Олегу Данилевському

Партійці «Європейської Солідарності» із Запоріжжя допомогли із протезуванням ветерану АТО Олегу Данилевському, і після вдалого лікування він вже виписався додому. Про це повідомляє на сторінці у Facebook депутат Запорізької обласної ради Олег Чернов.

«Сьогодні у нас гарні новини – відправили додому ветерана АТО Олега Данилевського, здорового та задоволеного після лікування. Олег брав участь у боях під Широкино, Мар’їнкою, Маріуполем. Отримав поранення і вже вдома зрозумів, що майже не може ходити. Потрібно було ставити ендопротези на суглоби обох ніг», – пояснює депутат.

«Першу операцію Олег зробив восени. Лікування і витрати по медичній частині тоді взяла на себе Клініка Святого Миколая, а провідати бійця після операції та поздоровити з Днем народження заїхав навіть Петро Порошенко. Тоді ж він і пообіцяв, що наступна операція, включно з вартістю протезу – це клопіт партії Європейська Солідарність Запоріжжя. Наш актив зібрав гроші і операція відбулась! Сьогодні Олег їде додому після вдалого медичного втручання, завдяки небайдужим людям та золотим рукам лікарів Клініка Святого Миколая. Дякую всім, хто допоміг зібрати гроші на добру справу», – пише Олег Чернов.