Олег Синютка: Санкції проти Медведчука це димова завіса влади

Санкції проти Медведчука це димова завіса влади для того, щоб відвернути увагу народу від важливих проблем. Про це написав народний депутат фракції «Європейська Солідарість» Олег Синютка на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Сьогодні ми бачимо, що санкції, які запроваджує влада – це швидше димова завіса, щоб відвести увагу від найвищих за всю історію тарифів, від проблем з коронавірусом, від загибелі українських солдатів на фронті, від дипломатичних проблем», – написав Синютка.

«Адже Медведчука та Козака не чекала участь вручення підозри та обрання запобіжного заходу, а Сергія Стерненка лише за те, що він патріот України в Одесі – «закрили» вчора на 7 років. Люди, які масово підтримують Сергія по всій Україні невипадкові, вони у 2014 році зайняли проукраїнську позицію і розуміють, що вже завтра на лаві підсудних може опинитись кожен», – зауважив депутат.

«Чинна влада судить Софію Федину, Марусю Звіробій, добровольців та патріотів, і я застерігаю президента від таких дій надалі. Бо якщо кинути за грати Медведчука – ніхто на мітинг за його свободу на вулицю не вийде. А українських патріотів підтримують сотні тисяч українців. Не робіть помилок, пане президенте», – додав Синютка.