У Боярській ОТГ за ініціативи «Європейської Солідарності» створять Інклюзивно-ресурсний центр

У Боярській ОТГ за ініціативи «Європейської Солідарності» створять Інклюзивно-ресурсний центр. Про це у Facebook повідомила депутатка від «Європейської Солідарності» Ольга Гришина.

«Діти з особливими освітніми потребами Боярської територіальної громади матимуть Інклюзивно-ресурсний центр. Сьогодні для цього зроблено перший крок. Всі депутати Боярської міської ради підтримали ініціативу депутатів «Європейської Солідарності» щодо створення ІРЦ», – пише Ольга Гришина.

«Діти з особливими освітніми потребами і їхні батьки отримають те, що їм має бути гарантовано державою. Створення ІРЦ для наших дітей взяли на особистий контроль Марина Порошенко – ініціаторка дитячої інклюзії в школах. А також народні депутатки від «Європейської Солідарності» Iryna Gerashchenko і Mariya Ionova. Попереду у нас ще багато роботи, проте вже сьогодні впевненно можна сказати Інклюзивно – ресурсному Центру в Боярській територіальній громаді – бути. Дякую всім, хто допомагав і допомагатиме надалі!», – резюмує депутатка.