Через півроку після численних звернень влада виплатила страховку родині померлого від ковіду лікаря Івана Венжиновича – Марія Іонова

Після місяців бюрократичної тяганини влада врешті решт виплатила страхову суму родині лікаря-терапевта Івана Венжиновича з Почаєва, який помер від коронавірусу. Про це повідомила народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Марія Іонова. Вона оприлюднила у Facebook лист з Міністерва соціальної політики. Саме Іван Венжинович став обличчям офіційної всеукраїнської кампанії на підтримку лікарів.

«Ви бачили це обличчя на сотнях білбордах по всій країні. Терапевт Іван Венжинович врятував десятки людей від Covid-19 і не боявся говорити правду про ситуацію у лікарнях. Він помер наприкінці вересня у тій же Почаївській районній лікарні, де раніше лікував хворих», – нагадує Марія Іонова.

«Попри усі симптоми Covid-19, останній ПЛР-тест показав негативний результат і держава відмовилася виплачувати компенсації його родині», – зазначає Іонова.

«Пройшло майже півроку і після ряду депутатських звернень не тільки наших з Іриною Геращенко, але і багатьох інших небайдужих людей, всі разом змогли добитися повних страхових виплат членам його родини», – пише Марія Іонова.