Артур Герасимов: державну зраду з «вагнерівцями», яка відбулася в найвищих кабінетах держави, треба розслідувати

«Європейська Солідарність» не підтримує порядок денний, бо в ньому, зокрема, відсутнє питання щодо створення ТСК по «вагнерівцям». Про це заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов під час розгляду порядку денного Верховної Ради України.

«Європейська Солідарність» не буде підтримувати цей законопроект. Бо там є законопроекти Зеленського, які не наближають державу до нормального життя, які не наближають добробут громадян до його покращення», – сказав він.

Крім цього, народний депутат наголосив, що неприпустимим є ігнорування важливих державницьких ініціатив опозиції.

«При цьому там немає постанови про припинення політичних переслідувань, які вносила опозиція. Там немає законопроектів, які стосуються інформаційної безпеки і які обов’язково треба приймати парламенту через те, що дії проти «п’ятої колони» мають бути системними. Немає, бо це вносить опозиція», – зазначив він.

«Головне – там немає тимчасової слідчої комісії по зриву операції щодо «вагнерівців». Це є надважливе питання, тому що державну зраду, яка відбулася в найвищих кабінетах держави, треба розслідувати. Український парламент не може бути осторонь цього», – резюмував Герасимов.