Депутатка від «ЄС» Світлана Соррентіно з Тернопільщини отримала відзнаку Командувача Об’єднаних сил ЗСУ «За звитягу та вірність»

Депутатка з фракції «Європейська Солідарність» у Борщівській ОТГ на Тернопільщині, голова районного осередку партії Світлана Соррентіно отримала відзнаку Командувача Об’єднаних сил ЗСУ «За звитягу та вірність» за волонтерську діяльність на підтримку захисників України і за внесок у стримування російської агресії на Сході.

Як відомо, Світлана Соррентіно у 2014-му, одразу після початку російсько-української війни, проявила активну громадянську, патріотичну позицію і почала координувати збір допомоги для воїнів. За ці роки здійснила десятки поїздок в зону АТО/ООС з гуманітарною місією.

«Для мене це дуже цінна нагорода. Чергову поїздку на Схід ми  здійснили у лютому, були на лінії розмежування, відвідали наших військовослужбовців і передали необхідну допомогу. Однозначно, потрібно далі займатися волонтерською діяльністю, допомагати хлопцям доти, доки не завершиться війна на Сході. Паралельно продовжуємо боротьбу на захист інтересів України у суспільно-політичній царині. У нашій команді «Європейської Солідарності» справжні патріоти, сильні особистості, які не бояться викликів. Захищаємо соціальні права наших військовослужбовців, підтримуємо їхні сім’ї. Захищаємо армію, мову, віру. Ми на сторожі національних цінностей, ми на сторожі України», – наголошує Світлана Соррентіно.