Олексій Гончаренко: Зеленський має понести відповідальність за провалену вакцинацію і корупцію свого оточення

Влада Зеленського має понести політичну відповідальність за провалену кампанію вакцинації проти коронавірусу і корупцію. Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко з трибуни Верховної Ради України.

«Давайте відповімо на питання, що відбувається в країні. Зімбабве вакцинується, Україна не вакцинувалася ще декілька днів тому. Зараз темпи вакцинації такі, що піде близько ста років на те, щоб провакцинувати українців. Де китайська вакцина, за яку ми заплатили майже мільярд гривень? Про неї тиша. Де Pfizer? Тиша. Замість того ми заплатили нові 1,5 мільярди гривень і отримали навіть не AstroZeneca, а якусь індійську копію, якою вакцинуємо громадян», – сказав він.

Крім цього, народний депутат наголосив, що Зеленський заявляв про неприпустимість корупції у владі, але жоден корупційний скандал влади не отримав відповідного вироку суду.

«Можливо, в Офісі Президента загубили календар, але, Володимире Олександровичу, весна знову почалася. В нас 2 березня. Де посадки? Хто буде сидіти? Де депутати-хабарники ваші? Вони в сесійній залі сидять. Татаров – в Офісі президента. Єрмак – на ваших засіданнях праворуч від вас. Де кінець епохи бідності, який ви обіцяли?» – звернувся Гончаренко.

«В таких умовах треба ставити питання про вибори не в Бердянському районі Запорізької області, а нові вибори Президента України, який за два роки абсолютно не впорався, навішав локшину на вуха українців і продовжує з них знущатися. Сьогодні ми за це платимо навіть життями наших людей під час пандемії», – резюмував він.