Яна Зінкевич: оборудки з вакциною від коронавірусу мають розслідувати правоохоронні органи

«Європейська Солідарність» вимагає розслідування корупційних схем при закупівлях вакцини від коронавірусу. Про це народна депутатка від «Європейської Солідарності» Яна Зінкевич наголосила під час включення на телеканалі «Прямий».

«Фактично вакцинація провалена. Вона відбувається просто для галочки. Вакцинуються одиниці. Основна помилка в тому, що коли всі країни ще з весни, літа почали домовлятися про вакцини, ми почали це робити лише в грудні», – зауважила народна депутатка.

«Депутати виділяли з бюджету досить значну суму – понад 60 мільярдів на Фонд боротьби з коронавірусом. Якби ці кошти не витрачалися на «велике будівництво» та інші дурниці, які не на часі, то у нас би цілком вистачило грошей на якісну вакцину», – нагадала вона.

Яна Зінкевич наголосила, що фракція «Європейської Солідарності» вимагає не тільки звіту від міністра охорони здоров’я, а й пояснень від очільників НАБУ і Офісу Генпрокурора.

«Петро Порошенко на фракції виніс пропозицію в цю п’ятницю викликати на доповідь міністра охорони здоров’я, а також представників НАБУ і Генеральної прокуратури. Тільки в такій компанії треба заслуховувати звіт щодо закупівлі вакцини проти коронавірусу», – наголосила представниця «Європейської Солідарності».