Олексій Гончаренко: ДБР має фіктивну адресу у Печерському районі, щоб користуватись послугами найбільш прогнилого суду

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко під час звіту керівника ДБР у Верховній Раді наголосив, щоб Бюро організувало собі фіктивну юридичну адресу в Печерському районі, щоб отримувати необхідні йому рішення Печерського суду.

«Чому ви не кажете правди? Чому вам подобається знаходитись начебто на вулиці Панаса Мирного, де вас нема. Там як сніг випав – люди не ходили. Тому що ви хочете знаходитись начебто в Печерському районі. Бо Печерський районний суд – це найбільш прогнилий суд України. Саме ви хочете звертатися як найбільш прогнила структура у найбільш прогнилий суд», – зазначив Гончаренко.

«Замість того, щоб йти до Шевченківського суду, який вже неодноразово виносив рішення про те, що ви робите щодо політичних репресій абсолютно необґрунтовано. І тому ви сидите на цій вулиці і робите вигляд, що начебто ходите на Панаса Мирного», – зауважив Олексій Гончаренко.

Як з’ясували раніше народні депутати з фракції «Європейська Солідарність», у Печерському районі за начебто юридичною адресою ДБР знаходиться обідрана аварійна споруда, зачинені двері і жодних ознак діяльності. Фотографії оприлюднив на своїй сторінці у Facebook Володимир Ар’єв. Фактично ДБР знаходиться у Шевченківському районі і має всі клопотання подавати відповідно до Шевченківського суду.