Триває навчання місцевих депутатів «Європейської Солідарності» за сприяння Фонду Конрада Аденауера

У лютому 2021 року стартувала друга хвиля навчального проекту «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності» для депутатів місцевих рад.

Проект реалізується давнім міжнародним партнером Партії «ЄС» Фондом Конрада Аденауера (KAS).

Такий проект складається з навчальних циклів, що присвячені актуальним питанням діяльності депутата у місцевій раді.

Під час навчального циклу, що об’єднує 13 онлайн-семінарів, опрацьовуються актуальні питання щодо організації роботи місцевих рад, прав і обов’язків депутата, політичної культури і комунікації з виборцями, бюджетної, земельної, житлово-комунальної сфери тощо.

За результатами зустрічі лідера Партії Петра Порошенка з директором Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Тімом Петерсом, що відбулась в листопаді 2020 року, було домовлено про організацію навчального процесу для новообраних місцевих депутатів «Європейської Солідарності» в 2020-2021 роках.

Так, протягом листопада-грудня 2020 року за підтримки KAS була проведена  перша хвиля навчання «Початок діяльності новообраного депутата у місцевій раді», в якій взяли участь 121 депутат «ЄС».

Результати такого навчання засвідчили високу ефективність використання набутих навичок і знань під час виконання депутатських повноважень.

До участі в другій хвилі  навчального проекту «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності», що проводиться протягом лютого – червня 2021 року, долучились близько 220 найактивніших місцевих депутатів «ЄС» з усіх областей України та міста Києва.

Нові знання, які депутати отримали під час навчання, допоможуть їм бути більш ефективними і краще комунікувати з громадою.