Володимир В’ятрович: депутати Зеленського спочатку знищили дитячий центр «Теплий дім» у Долині, а тепер шукають крайніх

Депутати «Слуги народу» спочатку проголосували за знищення Долинського центру соціальної підтримки  дітей та сімей «Теплий дім» на Прикарпатті, а потім заявляють про необхідність розібратися, хто це зробив. Про це написав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир В’ятрович на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Цинізму «Слуг народу» немає меж. Щойно депутат-мажоритарник з монобільшості Олександр Матусевич (86 округ Івано-Франківщини) влаштував у Верховній Раді брифінг, на якому заявив, що «виникла потреба захистити дітей-сиріт, дітей з інвалідністю від державних чиновників, які приймають поспішні та необдумані рішення», – написав В’ятрович.

«19 лютого 2021 року на засіданні сесії Івано-Франківської обласної ради більшістю 47 із 84 голосів було прийнято рішення про припинення діяльності Долинського обласного центру підтримки дітей та сімей «Теплий дім», – процитував В’ятрович депутата Матусевича.

«Матусевич далі справедливо розповідає, наскільки важливим для дітей з особливими потребами є центр «Теплий дім» й вимагає створити виїзну комісію, щоб розібратися, хто і чому знищує цю унікальну установу. Як голова Івано-Франківської обласної організації «Європейської Солідарності», який присвятив чимало зусиль захисту «Теплого дому», хочу допомогти колезі розібратися, хто ж ці «чиновники», які проголосували за знищення «Теплого дому».  А це – депутати обласної Ради від партії «Слуга народу» і їхні спільники по правлячій більшості – «Свобода», «Батьківщина» і «За майбутнє», – зазначив В’ятрович.

Він нагадав, що з 9 членів фракції «Слуга народу» 2 були відсутні, 1 утримався, а решта 6 дружно проголосували за знищення «Теплого дому». «Проголосували, незважаючи на жодні аргументи і навіть на протести людей під стінами та всередині облради. А оскільки рішення отримало 47 голосів при мінімально необхідних 43 це означає, що голоси «Слуг народу» були вирішальними», – наголосив депутат.

В’ятрович звернув увагу, що жоден із 17 депутатів від «Європейської Солідарності» за це ганебне рішення не голосував.

«Саме ваша партія, пане Матусевич, знищує «Теплий дім». Замість того, щоб лити крокодилячі сльози постфактум, «Слугам народу» треба мати совість і відповідальність під час голосувань в обласній раді. Якщо «Слуги народу» і їхні спільники справді турбуються про долі дітей, вони мають підтримати вимогу «Європейської Солідарності» і скликати позачергову сесію, щоб скасувати це ганебне рішення», – зауважив В’ятрович.

«А виборці Івано-Франківщини, я переконаний, робитимуть висновки не зі слів, а з реальних дій», – додав він.