На брудну кампанію проти нас витрачаються мільярди доларів – Петро Порошенко

Вороги України витрачають мільярди доларів на брудні інформаційні кампанії, спрямовані на дискредитацію європейського курсу та розхитування ситуації всередині нашої держави. Про це в інтерв´ю французькому виданню «L’Express» розповів п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. 

«Згідно з недавнім опитуванням двох відомих соціологічних агентств, партія Володимира Зеленського «Слуга народу» опустилася на другу позицію в рейтингу, пропустивши на перше місце партію «Європейська Солідарність». На третьому місці проросійські сили», – зазначив Порошенко. 

«Більшість українців залишаються прихильниками європейської інтеграції та членства в НАТО. Щоб зламати цю тенденцію, Кремль змінив тактику: намагається підірвати нашу країну зсередини. Він витрачає мільярди доларів, аби дестабілізувати політичну ситуацію через брудну дезінформаційну кампанію», – говорить Петро Порошенко.

Він також зауважив, що переконаний у лідерстві найпотужнішої проєвропейської опозиційної сили в Україні. 

«Все, що я можу вам сказати, що ким би не був кандидат від моєї партії «Європейська Солідарність», він стане переможцем на наступних президентських виборах», – наголошує Петро Порошенко.