Олексій Гончаренко: Зеленський має визначитись – він з Коломойським чи з Україною

Президент Зеленський має визначитись – він з Коломойським чи з Україною. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко в програмі «Свобода слова Савіка Шустера».

«Я хотів би звернутися до Володимира Олександровича Зеленського. Володимир Олександровичу, ми все розуміємо, що це був ваш партнер, товариш, він допоміг вам стати президентом, але треба реагувати. Америка сказала, що людина, яка дуже близька до вас, є значним корупціонером. На це має бути реакція держави, ми не можемо просто сказати – хай він не їздить у США, він і так туди не збирається, це найгірше місце, куди Ігор Валерійович хотів би потрапити», – додав він.

«Очевидно, що ми маємо почути відповіді щодо його корупції. І президент вже продемонстрував, що він може швидко збирати РНБО, це можна робити не тільки по п’ятницях, можна завтра, в суботу, попрацювати, швидко зібрати РНБО, швидкі дії щодо Ігоря Валерійовича, вся країна буде вам аплодувати. Ви маєте вирішити – ви з Україною чи з Ігорем Валерійовичем. Це треба вирішити», – наголосив Гончаренко.

Він запитав, чому до цього часу немає підозри Ігорю Коломойському за «ПриватБанк». «Супер, що знайшли цапа відбувайла, якого ніхто не знає, пана Яценка, якому пред’явили звинувачення, підозру пану Дубілету виписали, але навіть не пред’явили, а де підозра Ігорю Коломойському?», – сказав Гончаренко.

«Ваша обіцянка «Весна прийде – посадки будуть». Люди чекали три весни, а відгукнулися з-за океану», – зауважив депутат.

Гончаренко також нагадав, що розслідування по справі «ПриватБанку» блокує СБУ. «Про це багато разів казали, в тому числі НАБУ, що єдине, що їх зупиняє від підозри не бухгалтерам, а Коломойському і його партнерам, є відсутність експертизи, яку блокує СБУ на чолі з Бакановим, директором «95 кварталу», який підписував платіжкам, коли він перераховував гроші Ігорю Валерійовичу Коломойському», – додав депутат.

«Минула влада зробила те, чого боялися зробити всі влади до того – націоналізувала «ПриватБанк». Це був такий чиряк, до якого боялися доторкнутися, а це було зроблено», – наголосив Олексій Гончаренко.