Юлія Кузьменко: спроби влаштувати підкуп виборців у 50-му окрузі неприпустимі і мають отримати передбачене законом покарання

Спроби кандидата від партії «ПОРЯДОК» Андрія Аксьонова схилити на свій бік людей у 50-му окрузі через роздачу продуктових наборів є неприпустимим і мають бути покарані у відповідності до українського законодавства. Про це заявила кандидатка у народні депутати від партії «Європейська Солідарність» у 50-му виборчому окрузі Юлія Кузьменко в коментарі журналістам.

«Будь-які спроби фактичного підкупу виборців є неприпустимими і мають бути покарані відповідно до законодавства. Такі дії є яскравим прикладом агонії місцевих еліт через зростання підтримки патріотичних проєвропейських сил по всій Україні і на Донеччині. Опоненти бояться нас і нашого результату, тому дійшли до таких низьких кроків як спроби підкупу», – зазначила вона.

Крім цього, кандидатка наголосила, що її штаб докладе максимум зусиль для того, щоб подібні спроби отримали передбачене законом покарання.

«Після Революції Гідності Україна остаточно змінилася і мені шкода, що деякі досі не зрозуміли, що з українцями подібні технології не пройдуть. Наша команда всіляко протидіє таким роздачам продуктових наборів і буде звертатися до Центральної виборчої комісії, щоб звернути її увагу на порушення виборчого процесу», – зазначила Кузьменко.

«Ми переконані, що Україну не можна купити продуктовими пакетами чи будь-якими іншими подачками. Ці спроби деяких кандидатів не лише порушують закон, а й принижують українців», – резюмувала Кузьменко.

Нагадуємо, що 9 березня громадянська мережа «ОПОРА» повідомила, що в 50-му окрузі зафіксовано роздачу допомоги від Благодійного фонду «Надія» мешканцям Покровську старше 65 років. Раніше про роботу цього фонду заявив кандидат у народні депутати Андрій Аксьонов. Також «ОПОРА» наголошує, що окрім продуктових наборів роздавалися пакети з агітаційною продукцією Андрія Аксьонова.