Лікарі Надвірнянської центральної районної лікарні щиро дякують партійцям з Донеччини за благодійну допомогу

Лікарі Надвірнянської центральної районної лікарні щиро дякують партійцям «Європейської Солідарності» Донеччини за благодійну допомогу.

Про це на своїй сторінці в ФБ повідомляє народний депутат «Європейської Солідарності» Софія Федина.

«Щойно від імені подружжя Ірини та Володимира Сергієнків, мала приємність передати для Надвірнянська Црл в якості благодійної допомоги 10 систем киснепостачання для невідкладної терапії, придбаних за кошти депутатів “Європейської Солідарності” Донеччини.

Це обладнання дозволяє мобільно забезпечити хворого киснем до 2-х годин, що критично важливо під час транспортування, оскільки  саме екстрена медична допомога везтиме пацієнтів, які підлягають госпіталізації, у ті заклади, де можуть врятувати життя.

За словами заступника директора з медичної частини Івана Маланюка, вранці 10 березня у закладі було 140 пацієнтів. 71 хворий знаходиться на кисневій терапії. Дев’ять пацієнтів перебувають у реанімації в важкому стані.

Впродовж минулої доби на Прикарпатті підтвердили ще 502 випадки захворювання на СOVID-19. Всього коронавірус виявили у 70 423 прикарпатців. Наразі на Прикарпатті хворих на ковід приймають 26 лікарень. Третина з них заповнена майже на 100%, забезпеченість медзакладів киснем складає близько 78%.