Генерал Забродський: кандидатка від «Європейської Солідарністі» Юлія Кузьменко яскрава представниця волонтерського руху і розраховує на підтримку Добропілля

Добровольці і волонтери – це ті, хто зберіг нам країну у 2014 році і продовжують це робити. Ми ємаємо підтримати їх у прагненні змінити Україну на краще.

Про це заявив народний депутат від «Європейської Солідарністі», генерал-лейтенант, Герой України Михайло Забродський під час візиту у 50-ий округ, де балотується від «Європейської Солідарністі» дитячий кардіохірург, волонтер Юлія Кузьменко.

«В день добровольця хотів би подякувати і поздоровити всіх тих небайдужих, хто в 2014 році не залишився осторонь, кинув звичний для них уклад життя, взяв до рук зброю і влився до лав добровольчих формувань, які згодом стали потужним резервом і для ЗСУ, і для підрозділів Національної гвардії»,- зауважив він.

«В цей день ми вітаємо один одного, ми згадуємо тих, хто не повернувся з виконання бойових завдань. І якщо проводити істричну аналогію, то добровольчий рух дуже наближений до волонтерського руху. Олнією з яскравих його представниць є кандидатка від «Європейської Солідарністі» у 50-му окрузі – Юлія Кузьменко. Це жінка, лікар, яка зробила все, що можна було зробити в тих умовах для перемоги і підтримки наших збройних формувань», – наголосив народний депутат.

«Зараз, незважаючи на те, що вона знаходиться під домашнім арештом і далеко звідси, балотується по цьому округу. Ми будемо сподіватися, що саме дякуючи волевиявленню жителів Добропільщини вона стане народним депутатом Украни і вірним соратником фракції «Європейська Солідарність», – резюмував Михайло Забродський.