Марія Іонова: кандидатку від «Європейської Солідарності» Юлію Кузьменко підтримують всі патріотичні сили

У 50-му окрузі патріоти об’єднуються навколо демократичної кандидатки Юлії Кузьменко, щоб не допустити перемоги проросійських сил. На цьому наголосила народна депутатка від «Європейської Солідарності» Марія Іонова під час акції з нагоди Дня добровольця в Добропіллі на Донеччині.

«Добропілля – це був останній рубіж, де у 2014 році були зупинені російські війська. Симвлічно, що сьогодні у День Добровольця ми знову тут, і маємо зупинити проросійські сили, які хочуть потрапити в парламент. Медведчуки і Аксьонови не повинні пройти в парламент», – наголосила вона.

«Ми боремся за перемогу сильної жінки, волонтерки, лікарки, яка вже 17 років рятує дитячі серця, Юлії Кузьменко. На її підтримку сьогодні з’їхалися патріоти з усіх містечок Донеччині: Золотий Колодязь, Покровськ, Добропілля. Ці люди приїхали, щоб показати – патріоти у 50-му окрузі об’єднуються навколо гідної кандидатки», – зазначила Іонова.

Народна депутатка підкреслила, що влада не дає Юлії Кузьменко змогу особисто бути присутньою на окрузі, але патріоти з усієї України є її голосом на цих виборах.

«Всі патріотичні сили підтримують кандидатку від «Європейської Солідарності» у 50-му окрузі. Це велика гордість і відповідальність. Дякуємо всім, хто підтримує. Впевнені, що Юлія Кузьменко виправдає ваші і наші надії», – резюмувала Марія Іонова.