У Верховній Раді має з’явитися ще один патріотичний депутат – Олексій Гончаренко про Юлію Кузьменко

Влада переслідує таких патріотів як Юлія Кузьменко, а «Європейська Солідарність» допомагає їм працювати на користь України. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко у відео-зверненні з 50-го округу.

«Юля Кузьменко – наша кандидатка від «Європейської Солідарності» на довиборах, які тут відбудуться. Україна починається з Донбасу – це чиста правда. Юля місцева. Вона з Горлівки. Вона тут багато працювала і в тому числі лікувала дітей під час війни», – зазначив народний депутат.

«Сьогодні вона тут балотується. Ви знаєте, що її як одну з представників патріотів, волонтерів сьогодні переслідує діюча влада замість справжніх злочинців. А ми навпаки допомагаємо, висуваємо і рухаємо її вперед. Я думаю, буде дуже круто, якщо б у Верховній Раді з’явився ще один депутат-патріот від Донбасу. Тут в нас міста Покровськ, Мирноград, Добропілля – це чудовий наш український Донбас», – додав він.

Крім цього, Гончаренко зазначив, що перемога проукраїнського кандидата на Донбасі важлива для всієї України.

«Сьогодні працюю тут, агітую за Юлю Кузьменко, розказую людям, наскільки важливо не допустити російський реванш тут. Тому що це величезна небезпека, враховуючи, що до лінії зіткнення – декілька кілометрів. Питання того, хто тут переможе – проукраїнський кандидат чи проросійський, – це питання безпеки тисяч людей, які тут живуть», – наголосив народний депутат.