Марія Іонова: Чинна влада чинить перешкоди для участі у виборах Юлії Кузьменко і не помічає проросійських кандидатів

Чинна влада чинить перешкоди для участі у довиборах у 50-му окрузі до парламенту кандидатки від «Європейської Солідарності» Юлії Кузьменко, натомість не помічає відверто проросійських кандидатів. Про це сказала народна депутатка фракції «Європейська Солідарність» Марія Іонова на брифінгу у Верховній Раді.

«Я сьогодні буду говорити про 50-ий округ. Хочу нагадати, що лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко і наші депутати з фракції «Європейська Солідарність» готові взяти на поруки несправедливо підозрюваних у справі Шеремета Андрія Антоненка і Юлію Кузьменко. Відповідні заяви ми передали адвокатам звинувачених, але кожного разу ми бачимо, як знаходиться абсолютно надумана причина, щоб перенести засідання суду», – сказала Іонова.

«Такі цікаві співпадіння, як тільки Кузьменко Юлія була зареєстрована кандидаткою від «Європейської Солідарності», за рік вже двічі переносять судове засідання і, на жаль, ми не можемо показати наші заяви про взяття на поруки і вимагати зміни запобіжного заходу, щоб Кузьменко Юля принаймні спробувала взяти участь у виборах як кандидатка і відвідала свій виборчий округ», – зауважила депутатка.

«Юлія Кузьменко є кандидатка в народні депутати України на довиборах по 50–му округу на Донеччині, вибори там відбудуться 28 березня. Тому адвокати просять заміни запобіжного заходу на особисте зобов’язання або на взяття на поруки для забезпечення її конституційного права спілкуватися з виборцями під час виборчої кампанії», – додала Іонова.

«Силовики не помічають, що проросійські кандидати рвуться до Верховної Ради, і ми бачимо як влада чинить прямі перешкоди для того, щоб Кузьменко Юля не брала участь у виборах і зовсім не помічають кандидатів «руського міра» Аксьонова. Ми бачимо навіть як вони роздають продуктові набори. Це підкуп виборців і це має каратися відповідно до українського законодавства», – наголосила депутатка.

«Ми бачимо наскільки це є яскравим прикладом агонії місцевих еліт, тому що підтримка Кузьменко Юлії зростає, і ми акцентуємо, що ОПОРА звернула увагу на факти підкупу виборців. Такі дії не лише порушують закон, але і принижують наших громадян. Я закликаю патріотичні сили згуртуватися на 50-му окрузі та не допустити проросійського реваншу», – сказала Іонова.

Вона шкодує, що демократичні партії не знайшли можливості зняти свою кандидатуру на користь  кандидатки від «Європейської Солідарності».

«Сьогодні Кузьменко Юлія під катком репресії, але завтра може опинитися кожен з нас. Тому ми маємо захистити Кузьменко Юлію, захистити себе і наш цивілізаційний вибір. Я закликаю мешканців Донеччини прийти на вибори, привести друзів і захистити нашу українську позицію. Ми маємо боротися за те, щоб Верховна Рада України наповнювалася патріотами, а не зрадниками нашої держави. Тому Кузьменко – це вибір свідомих українців і Донбас – це Україна», – наголосила Іонова.