25 березня відбудеться онлайн-вебінар для депутатів «Європейської Солідарності»

25 березня 2021 року для місцевих депутатів «ЄС» відбудеться  черговий навчальний онлайн-вебінар.

Запрошуємо депутатів до участі в онлайн-вебінарі Міжнародного республіканського інституту (IRI) за темою «Суттєві чинники, які впливають на функціонування місцевого бюджету», що відбудеться 25 березня 2021 року, з 16.00 до 17.30 (платформа ZOOM).

Питання, що будуть розглянуті на вебінарі:

1. Місцеві цільові програм та їх вплив на місцевий бюджет.

2. Встановлення місцевих податків і зборів.

3. Затвердження ставок земельного податку.

4. Надання пільг по місцевих податках і зборах, а також земельному податку.

5. Контроль за операційною діяльністю та фінансами підприємств комунальної власності.

6. Встановлення для підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади, розміру частки прибутку, яка підлягає зарахуванню до місцевого бюджету.

7. Принципи формування Програми керування майном громади.

8. Визначення доцільності, порядку та умов приватизації об’єктів комунальної власності.

9. Важливі складові виконання місцевої програми приватизації.

10. Прийняття рішення про здійснення державно-приватного партнерства, зокрема щодо об’єктів комунальної власності та використання природних ресурсів місцевого значення.

Для участі в цьому онлайн-вебінарі та в наступних навчальних заходах з організації депутатської діяльності необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1OdJ8ihJNlxD974oI-T2ef-Dj2xqH3mCZYgymYFN9pvY/edit

Депутати та депутатки, що заповнили реєстраційну форму раніше та брали участь у попередніх навчальних заходах, отримають посилання до участі в згаданому онлайн-вебінарі на свої електронні скриньки.

У випадку запитань, просимо звертатися до координаторки заходів з політичної освіти Секретаріату Партії Шевченко Наталії за тел. +380504419373 або на скриньку solidarnist.international@gmail.com