Учасниці форуму жінок-лідерок «ЄС» Донеччини підтримали кандидатку від партії Юлію Кузьменко на довиборах у 50-му окрузі

Жінки-лідерки «Європейської Солідарності» Донеччини підтримали дитячого кардіохірурга, волонтерку, кандидатку від «ЄС» Юлію Кузьменко на довиборах у парламент у 50-му окрузі. Відповідне відеозвернення записали учасниці і спікерки заходу.

Народна депутатка фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила, що професіоналізм Юлії Кузьменко дуже знадобиться чинному скликанню парламенту.

«У Верховній Раді України сьогодні катастрофічно не вистачає фахових людей з баченням, розумінням, глибиною. Тому для нас дуже важливо, щоб наша команда посилилася ще фахівчинею у сфері охорони здоров’я, яка зсередини розуміє що потрібно робити, якими кроками рухатися», – сказала вона.

Народна депутатка від «ЄС» Марія Іонова повідомила, що Юлія Кузьменко висококваліфікований дитячий кардіохірург, яка не лише оперувала дітей з усієї України, а й системно проводила консультативні прийоми дітей на Донеччині.

«Юля – боєць, вона з позицією, ідеологічна. Це те чого зараз не вистачає українській політиці. Я з нею познайомилась будучи депутаткою Київської міської ради у 2008 році. Мені її представили як унікального дитячого кардіохірурга, яка робить операції більш ніж 150 видів пороків серця і всі вони надскладні, робляться у важкому рентген-обладнанні. Я була вражена наскільки вона фахова, чітка, системна, професійна і дуже принципова», – сказала вона.

«Потім я почула, що вона була волонтеркою, вона народжена в Горлівці, вона ніколи не припиняла свій зв’язок з Донеччиною. Вона не тільки допомагала на лінії фронту як волонтер ЗСУ. А й проводила консультації, не тільки малим діткам, а й продовжувала слідкувати як вони зростають, контролювала чи потребується оперативне втручання», – додала Іонова.

Народна депутатка фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз зазначила, що партія системно працює з людьми і своїми партійцями. Також вона наголосила, що навчальні заходи для всіх бажаючих на Донеччині будуть проводитися і в майбутньому.

«Виборча кампанія у 50-му окрузі є достатньо показовою. Партія не має функціонувати від виборів до виборів, тому що партія це дієвий і живий організм тоді, коли вона працює на постійній основі. Такі заходи як сьогоднішній жіночий форум та майбутній розвиток партії ми будемо проводити, щоб довести всім донеччанам, що «Європейська Солідарність» не лише партія, яку вони іноді чують з телебачення. Що це партія, яка є дотичною до їхнього життя і здатна захистити їхні інтереси», – сказала вона.

Голова Добропільської місцевої організації партії «ЄС» Ірина Стрепоченко підкреслила, що волонтерський рух Донеччини об’єднався навколо Юлії Кузьменко.

«Ми згуртувалися навколо Кузьменко Юлії, тому що більшість з нас також були волонтерами з 2014-го року і до нинішнього моменту. Вона нам близька по духу, тому ми зібралися потужною жіночою командою з народними депутатами і місцевими активістами. Ми все робимо для того, щоб Кузьменко Юлія перемогла, щоб Україна побачила, що сонце сходить на Донбасі і Україна починається з Донбасу», – сказала вона.

«Цей форум дає можливість нам в перспективі сподіватися на те, що все-таки наші проблеми будуть почуті і нам зможуть допомогти. Основне, що потрібно нашій громаді на даний час – це створити якомога більше робочих місць на території нашої сільської громади. Нам потрібно залучити людей для того, щоб вони навчилися заробляти кошти на своє життя самі», – додала секретарка Шахівської ОТГ Тетяна Сидоренко