Командир батальйону «Госпітальєри» Яна Зінкевич підтримала Юлію Кузьменко на довиборах у 50-му окрузі

Ветеран, командир батальйону «Госпітальєри», народна депутатка фракції «Європейська Солідарність» Яна Зінкевич підтримала дитячого кардіохірурга, волонтерку Юлію Кузьменко на довиборах у 50-му окрузі. Про це вона повідомила у відеозверненні.

«Сьогодні мені випала честь бути в місті Покровськ Донецької області з двох питань. Перше – це підтримати нашу колегу, медика, дитячого лікаря-кардіохірурга Юлію Кузьменко, яка балотується у 50-му окрузі від партії «Європейська Солідарність», – сказала вона.

«Ми зустрілися з виборцями і допомогли Юлі проводити кампанію, так як на жаль суд її не відпускає а вона є незаконно ув’язненою у справі Шеремета», – додала народна депутатка.

Крім цього, Яна Зінкевич повідомила про передачу медичного обладнання і засобів індивідуального захисту від Порошенка лікарні 50-го округу.

«Також ми мали можливість привезти благодійну допомогу від Фонду Порошенка та громадської організації «Справа Громад» в Центральну лікарню Покровська. Це два кисневих концентратори, пульсоксиметри та захисні костюми», – наголосила вона.