Юлія Кузьменко: запорука перемоги України у війні – сильна армія і міжнародні санкції

Донеччина – це моя мала Батьківщина і я буду боротися за неї незалежно від результатів виборів. Про це сказала дитячий кардіохірург, волонтерка, кандидатка в народні депутати від «Європейської Солідарності» у 50-му окрузі Юлія Кузьменко в програмі «Гончаренко Рулить».

«Волонтерські та інші громадські організації запропонували і «Європейська Солідарність» підхопила цю ініціативу висунувши мене. Я ніколи не хотіла йти в політику, бо вважала, що це дуже велика відповідальність і навантаження. Але ті події, які відбулися показали мені, що ти можеш не хотіти йти в політику, але одного разу вона може прийти до тебе. Наприклад, у вигляді людей в балаклавах з автоматами, посадити тебе в автозак. Я завжди щось робила, але в політичному плані, я завжди сиділа на дивані. Треба йти і укріплювати проукраїнські позиції в парламенті. Потрібно, щоб більше людей заходило від проукраїнських партій, бо одного разу ми всі можемо стати беззахисні», – зазначила вона.

«Можна повернутися з війни і зрозуміти, що війна вже тут. Це Донеччина. Це мені цікаво. Незалежно від виграшу я знаю, що не залишу її, бо для мене це логічне продовження волонтерської діяльності, але вже з інших позицій», – додала Кузьменко.

Крім цього, кандидатка наголосила, що запорука перемоги України у війні проти Росії – сильна армія і міжнародні санкції.

«Війна може закінчитися тільки якщо в нас буде сильна, озброєна, вмотивована армія. Бо зараз люди не розуміють навіщо вони там стоять. Вмотивованість це важливий момент, завдяки якому ми витримали 2014-2015 роки. І, по-друге, міжнародні санкції. Коли ми поєднаємо максимальний вплив міжнародної підтримки і сильну численну армію, тільки тоді ми виграємо цю війну», – резюмувала Юлія Кузьменко.