Марія Іонова: на користь провладного кандидата на кількох дільницях у 50-му окрузі вкинули бюлетені

«Європейська Солідарність» вимагає перерахунку результатів по кількох дільницях у 50-му окрузі через можливі фальсифікації. Про це повідомила народна депутатка від «Європейської Солідарності» Марія Іонова, яка наразі перебуває на Донеччині і слідкує за перебігом підрахунку голосів на довиборах до Верховної Ради.

«Вибори у 50-му окрузі відбулися не без маніпуляцій, і певних зловживань, як під час виборчої кампанії, так і під час голосування. Наразі ще декілька дільниць залишилося порахувати ОВК. Вибори на Донбасі це завжди дуже складно, адже місцеві мешканці обирають «міцних господарників», а потім чомусь ображаються і розчаровуються, що вони крадуть. І чекають якихось нових господарників, а потім знову за них голосують. Такий парадокс», – акцентувала представниця «Європейської Солідарності».

Марія Іонова зазначила, що для «Європейської Солідарності» під час довиборів на Донеччини було надважливо мобілізувати проукраїнських громадян і патріотичне населення.

«В умовах, коли наша кандидатка під домашнім арештом, ми змогли мобілізувати 7 відсотків. Прикро, що на першому місці кандидат, до якого є запитання у правоохоронних органів щодо його громадянства. А другий результат у проросійської «п’ятої колони». І тому ми вважаємо, що при такому розкладі третє місце «Європейської Солідарності» – це успіх, адже ми єдина проукраїнська, патріотична сила, яка здобула максимального результату», – підкреслила народна депутатка.

Також вона наголосила, що «Слуги народу» на цих довиборах отримали низький результат у 2 відсотки, але намагаються «підтягнути» результат.

«Цікаво, що партія влади – «слуги народу» набрали, насправді, два відсотка. Але там де ми вимагаємо перерахунок, і ще є декілька таких дільниць, де знаєте, якщо ми проаналізуємо всі 112 ДВК, то у кандидата від «слуг народу» буде там 2, 9, 10, 15 голосів на якихось дільницях. А у нас є п’ять дільниць, де у «Слуг народу» раптом стало 79, 55. Ми прорахували, що вони просто зробили «вкид» 337 голосів, і підвищили собі на 1 відсоток», – повідомила народна депутатка.