Олександр Погребиський: ми не боїмося посіпак Кремля і готові захищати Україну

Печерський суд Києва знову переніс засідання у справі проти депутата Київради від «Європейської Солідарності», учасника АТО Олександра Погребиського за заявою нардепа від ОПЗЖ Олега Волошина на травень. На засідання не з’явився ні заявник, ні його адвокати, ні прокурори. Про це Олександр Погребиський повідомив в ефірі телеканалу «Прямий».

Олександр Погребиський зауважив, що «потерпілий» у справі вже вдруге не з’являється на засідання суду, а на сьогоднішнє засідання не з’явився ще й прокурор.  Він додав, що в канцелярії суду пояснили, що нібито у цій справі змінили прокурора, але про це не повідомили ні учасників розгляду, ні їхніх адвокатів.

Він також наголосив, що ігнорування депутатом Волошиним судових засідань підтверджує його незацікавленість у розгляді цієї справи, а також свідчить про використання суду для політичного тиску на опонентів.

«Це говорить про те, що сам позивач не зацікавлений у тій справі, яку він, по суті, спровокував своєю заявою», – наголосив Олександр Погребиський.

«Це абсолютно політичний тиск з боку представників ОПЗЖ. Партії, яка є не просто опозиційною в політичному плані для партії, яку я представляю – «Європейська Солідарність», а опозиційною для всієї держави загалом. Та риторика і ті тези, які несуть представники цієї партії, народні депутати і Волошин, є ворожими до державного суверенітету, незалежності нашої з вами держави. І, звісно, це є політичний тиск на своїх політичних опонентів за допомогою заяв, ось такого притягнення до справ представників політичних опонентів. За допомогою судів і таке інше», – заявив він.

«Хочу зазначити, що ні я, ні політична партія «Європейська Солідарність» не боїмося посіпак Кремля і не боїмося їхнього брудного тиску. Бо ми знаємо, що ми відстоюємо. Ми готові відстоювати до кінця незалежність, територіальну цілісність – і не тільки у парламентській площині. як це робить «Європейська Солідарність». Також в «Європейській Солідарності» досить багато представників – учасників війни проти РФ, які в будь-який момент за покликом держави готові у законний спосіб взяти до рук зброю і йти захищати свою Батьківщину», – сказав він.

Депутат зазначив, що зараз, коли є загроза з боку Росії щодо ескалації і відновлення активних бойових дій на лінії фронту, це особливо важливо: «Ми ніколи і нікого не боялися. Ми будемо завжди публічно, чітко заявляти свої позиції стосовно захисту нашої держави».

Представник «Європейської Солідарності» також нагадав, що відносно самого депутата Волошина відкрита справа в ДБР: «Мене допитували в якості свідка. Справа стосується побиття затриманого Ігоря Чепкасова, якого Волошин вдарив у той день, коли відбувалися події під Верховною Радою».