Черкаська команда «Європейської Солідарності» висадила більше 300 сіянців сосни у міських парках – Роман Сущенко

У Черкасах партійці «Європейської Солідарності» разом з волонтерами висадили більше 300 сіянців сосни у міських парках. Про це у Facebook повідомив голова Черкаської ТОП, перший заступник голови обласної ради Роман Сущенко.

«Сьогодні разом з командою «Європейської Солідарності», депутатами міської та обласної фракцій, спільно з ветеранами АТО/ООС, волонтерами, активістами, захисниками довкілля, мешканцями мікрорайону Соснівський, лісниками та працівниками Черкаського КП «Дирекція парків» акцією «Дарунок нащадкам» дали старт на Черкащині всесвітньому проєкту «Озеленення Планети». Більше 300 сіянців сосни звичайної стали частиною міських парків «Спортивний» та «Соснівський», – пише Сущенко.

«Наша мета – привернути увагу мешканців Черкаської області та міста, усієї України до проблем екології та відновлення екосистеми планети, об’єднати людей у боротьбі з глобальними викликами довкіллю. «Європейська Солідарність» у такий спосіб популяризує екологічний світогляд як частину стратегічного бачення розвитку України. Ми вболіваємо за довкілля на Черкащині, тому створюємо унікальну екосистему і сподіваємося, що наші більшість наших саджанців прийметься і проростатиме», – наголошує Роман Сущенко.

Він також повідомив, що акція була проведена на території тих парків, які найбільше цього потребують.

«Як зазначають екологи, мікрорайон Соснівський потерпає від нашестя короїда, дерева страждають від шкідників і критичним є висаджування молодих сіянців, які швидко адаптуються до умов», – пояснив депутат облради.

За його словами, акція «Дарунок нащадкам» покликана не лише озеленити нашу країну, а долучати кожного українця до порятунку природи і особистого внеску в її розвиток.

«До 10 квітня наша команда висадить 15 саджанців червонокнижного дуба у парку «Студентський». Нагадаю, що всесвітній проєкт «Озеленення Планети» покликаний висадити 100 000 000 дерев по всій планеті та змінити екосвідомість людей у всьому світі до шанобливого ставлення до природи. Завдання в 2021 році – висадити 1 млн дерев за 1 день у 100 країнах світу. Реалізація проєкту «Озеленення планети» запланована на 10 квітня 2021 року. Планується висадити 1 млн дерев у 100 країнах світу, а мільйонне дерево вже традиційно висадять в Україні», – наголошує Роман Сущенко.