«Європейська Солідарність» продовжує відновлювати ліси Луганщини

«Європейська Солідарність» Луганщини разом з ГО «Солідарна Молодь» та волонтерами висадили місцеві саджанці сосни на 1,5 гектарах підготовленої території ліса поблизу селища міського типу Боброве.

«Після пожеж на Луганщині у 2020 році, висадка лісів стала невід’ємною частиною життя майже кожного мешканця Луганщини», – заявили в партійній організації. 

Також партійці зауважують, що через байдужість та бездіяльність місцевої влади, Державне підприємство «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство» шукає допомогу через соціальні мережі і запрошує місцевих мешканців долучитися до відновлення лісів. Тож в черговий раз команда «Європейської Солідарності» зібрала луганчан аби допомогти лісникам у цій важливій справі.

Голова Луганської територіальної організації партї «Європейська Солідарність» Сергій Шакун розповів, що на Луганщині торік за ініціативи «Європейської Соліадрності» почали відновлювати масиви лісу, знищеного пожежами.

«Після того, як минулого року було спалено велику кількість лісів Луганщини, ми з друзями з Львівщини, Тернопільщини, які нам сюди привозили посадковий матеріал, висаджували дерева», – нагадав голова територіальної парторганізації. 

Він зазначив, що цьогоріч лісництво оприлюднило інформацію про початок висадки сосен. 

«Лісникам самостійно складно це робити, немає техніки, роблять по-старинці, ручними засобами. При цьому ні обласна влада, ні місцеві посадові особи не вживають жодних заходів для того, щоб долучити людей до цієї важливої справи», – зазначив Сергій Шакун. 

Він додав: «Я розумію, що краще на «Великому крадівництві» приймати рішення, ніж засаджувати те, що спалили. Я впевнений, що якби у нас був справжній голова області, а не таке-сяке, то він би організував це. 

Якби керівник військово-цивільної адміністрації виїхав би зі своїми підлеглими – штат великий, гроші отримують подвійні. То ж в суботу чи в неділю можна виїхати і висадити дерева. Також це могли б зробити і військово-цивільні адміністрації Северодонецької територіальної громади, Лисичанської, Щастянськоі, Попаснянськоі. Чиновників дуже багато треба, щоб вони працювали». 

«Ми сьогодні показуємо, що це можна робити. Будь ласка, мешканці Луганщини, долучайтеся. Це не такий важкий процес. Потрібно допомогти нашим лісникам засадити цю територію, яку спалила нинішня зелена влада, щоб оновити лісовий фонд Луганщини», – закликав Сергій Шакун.  

У червні та серпні 2020 року у Луганщині сталися масштабні пожежі, які знищили багато гектарів лісів. 

Восени минулого року «Європейська Солідарність» Луганщини розпочала відновлювати лісові насадження області – відбулися три масштабні акції із висадки дерев. Тоді були засновані «Львівський гай», «Буський гай» та «Тернопільський бір». Разом з партійцями тисячі небайдужих мешканців Луганщини тоді висаджували соснові дерева. Також долучилося до висадки дерев Сєвєродонецьке лісомисливське господарство.