Ірина Фріз: Путін знову намагається врятувати свій рейтинг, брязкаючи зброєю на кордоні з Україною

Очільник Кремля Володимир Путін вже традиційно намагається підняти свій рейтинг за рахунок погроз та створення напруги на кордоні з Україною. Але українська армія готова протистояти російській агресії, а український народ допомагатиме нашим військовим. Про це сказала народна депутатка фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз в ефірі телеканалу «Прямий». 

«Я думаю, що Україна, маючи такого сусіда як Російська Федерація, має готуватися до всього чого завгодно. З огляду на те, що відбувається сьогодні вздовж лінії розмежування в зоні Операції Об’єднаних сил; з огляду на те, що майже кожного року питання постачання води до Криму актуалізується, зокрема представниками РФ; з огляду на те, що стрімко втрачає свої позиції всередині держави Путін і ми розуміємо, що його готовність для зміцнення власного іміджу і власного рейтингу брязкати зброєю і використовувати карту України є очевидно пріоритетною для нього – тому ми маємо бути готові до всього», – заявила депутатка. 

«Ми маємо максимально використовувати наших союзників та їхню підтримку для міжнародного дипломатичного тиску на РФ, щоб усе це брязкання залишилося виключно звуком і не перейшло у реальну фазу чергової агресії проти України», – сказала вона. 

Ірина Фріз підкреслила, що Росія без сумніву буде використовувати всі можливості для створення та підтримання напруги і продовжить погрожувати Україні. 

«Наш сусід буде використовувати в рамках гібридної війни всі засоби, які є у його наявності. Але я також знаю, що український народ перед фактом відкритої агресії завжди знаходив можливість об’єднувати свої сили і, незважаючи на будь-які внутрішні політичні розбіжності або недолугість сьогоднішнього військового керівництва, маю на увазі безпосередньо верховного головнокомандувача Зеленського, все ж таки допомагати армії і протистояти агресії. Я вірю в нашу армію і вірю в готовність об’єднуватись і мобілізуватись, вірю в готовність проявляти солідарність нашого народу», – зазначила представниця «Європейської Солідарності».