Артур Герасимов: люди не мають страждати через непрофесійність влади, яка провалила боротьбу з епідемією коронавірусу

Влада Зеленського провалила боротьбу з пандемією коронавірусу, а страждають через цю тотальну некомпетентність українці. Про це сказав співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов на погоджувальній раді.

«Нагадаю, як влада Зеленського вивезла маски перед епідемією, нагадаю, як влада Зеленського не захистила лікарів. Нагадаю, як влада Зеленського не забезпечила достатньо кисню. Нагадаю, як влада Зеленського не забезпечила достатню кількість вакцин, хоча країни ЄС зараз закуповують вакцину на 2022-2023 роки. Але апокаліпсису вони не бачать», – сказав Герасимов.

«Зверніться до будь-якого фахівця зараз, він скаже, що ваші цифри треба помножити мінімум на три. І саме тому в порядку денному немає законопроекту про додаткові 5 млрд грн на вакцини, саме тому немає законопроекту про страхування по хворобі лікарів. Саме тому немає законопроектів по дозволу місцевій владі закуповувати вакцини. Не можете самі – слухайте опозицію, бо люди не мають страждати через непрофесійність влади», – додав співголова фракції.