Легендарний захисник Донецького аеропорту Микола Шніцер очолив осередок «Європейської Солідарності» у Східницькій ОТГ

Микола Шніцер – один з тих українських захисників, історії яких варті того, щоб про них розповідали. Повернувшись зі строкової служби у ВДВ, на самому початку війни він добровільно пішов у військкомат і попросився на фронт. Рішучий, цілеспрямований і, водночас, відкритий і приємний у спілкуванні, незважаючи на те, що йому в молодому віці довелося чимало пережити і на війні, і вже в мирному житті.

Микола Миколайович подякував за довіру й підтримку та наголосив, що сьогодні в лавах партії присутні ті, хто брав активну участь у попередніх виборчих кампаніях та має значний досвід політичної та громадської роботи.

«Наша партія формується відкрито й демократично. Запрошуємо усіх бажаючих долучатись до нашого осередку. Особливо наголошую на тому, що головним нашим завданням є формування ефективної команди, яка достойно представить нашу партію в Східницікй ОТГ та працюватиме в інтересах громади», – підкреслив Шніцер.

Уповноважений Радою Львівської територіальної організації олітичної партї «Європейська Солідарність» на проведення установчих зборів Тарас Жеребецький привітав керівництво організації та поінформував присутніх про мету, завдання та напрямки подальшої роботи партії, та нагадав, що новоствореному осередку слід залучати до своїх лав активних громадських та політичних діячів, керуючись при цьому виключно демократичними цінностями.

«Наша мета – організувати навколо себе команду однодумців, яка здатна якісно працювати на розвиток Прикарпаття і всієї України, а не штучне збільшення кількості членів партії», – стверджує Тарас Жеребецький.

Учасники зборів обговорили основні напрямки роботи на майбутнє та домовились найближчим часом провести зустріч для координації партійної роботи.