Олексій Гончаренко: Завдяки законопроекту «Європейської Солідарності» люди з 1 липня зможуть отримувати виплати лікарняних

Завдяки наполегливості депутатів з «Європейської Солідарності» громадяни України з 1 липня будуть отримувати виплати лікарняних. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко в коментарі Прямому.

«Головне, що проблема була виправлена, був проголосований законопроект «Європейської Солідарності». До нас почали звертатися люди, які побачили цю ситуацію, і Іванна Климпуш-Цинцадзе, перший автор, підготувала проект закону ще 2 березня і подала його у Верховну Раду, – сказав Гончаренко.

«Розуміючи, що виправити треба, але дуже не хочеться голосувати за проект «Європейської Солідарності», «Слуги народу» 15 березня подали альтернативний законопроект, який був гіршим. І врешті-решт, коли було призначено позачергове засідання, був поставлений саме цей альтернативний законопроект. Хоча було роз’яснення Головного науково-експертного управління, що неправильно рухатися тим шляхом, яким запропонували вони, і взагалі це такий собі плагіат», – зауважив депутат.

Він нагадав, що вчора був проголосований законопроект про виплату лікарняних саме «Європейської Солідарності».

«В результаті дискусії здоровий глузд переміг, проголосований був саме перший, правильний законопроект, де першою авторкою є Іванна Климпуш-Цинцадзе. Ситуація виправлена, і з 1 липня люди зможуть отримувати лікарняні, тому що фактично влада їх просто цього могла позбавити», – додав Гончаренко.

Пояснюючи, чому виникла проблема з виплатами лікарняних,   депутат зазначив: «Тому що непрофесійні люди. Це була помилка, я не думаю, що свідома, тому що все одно її треба було виправляти. Якщо б це не було зроблено вчасно, а це життя і долі людей, з 1 липня люди не змогли б отримувати гроші, які вони мають отримувати за лікарняним», – зазначив Гончаренко.