Столиця напрацьовує можливість створення у дитячих таборах інклюзивних загонів для дітей з інвалідністю – Марина Порошенко

Комісія Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту підтримала місцеву ініціативу щодо створення у дитячих таборах інклюзивних загонів для дітей з інвалідністю міста Києва, які потребують особливих умов для оздоровлення. Про це повідомила голова профільної комісії Марина Порошенко.

«Сьогодні в столиці близько 12 тисяч дітей з інвалідністю. Часто такі дітки не можуть поїхати до табору, бо заклади не підлаштовані, не мають необхідних умов. Ми, як міська влада, маємо напрацювати рішення, яке дозволить позбутися дискримінації дітей з інвалідністю», – говорить Марина Порошенко.

«Мета, яку ми ставимо перед собою сьогодні – забезпечити послугою з оздоровлення дітей, які потребують особливих умов для оздоровлення та розвивати інклюзію в українському суспільстві», – підкреслила лідерка «Європейської Солідарності» в місті Києві Марина Порошенко.

Вона зазначила, що було створено робочу групу, куди ввійшли представники профільних департаментів виконавчого органу Київради (КМДА), депутати комісії з питань охорони здоров’я та представники ініціативної групи. Спільно мають напрацювати відповідний проект рішення.

«Реалізація ініціативи несе користь для всіх дітей в таборі: для звичайних дітей – розширення кругозору та розуміння людського різноманіття, а для дітей з інвалідністю – оздоровлення в колі однолітків, покращення фізичного і психологічного стану», – наголошують в ініціативній групі.